УМОВИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ 

 1. Загальні положення. 

Ці Умови Конфіденційності є офіційним документом, які складають невід’ємну частину Угоди (https://budusushi.ua/pages/delivery), що регулює взаємовідносини між власником мобільного застосунку BUDUSUSHI і його користувачами щодо переліку конфіденційної інформації, способів її збору, зберігання, обробки, розкриття, аналізу та обробки, забезпечення безпеки у зв’язку з, та у процесі використання мобільного застосунку BUDUSUSHI. Наполегливо рекомендуємо користувачам детально ознайомитися з викладеними Умовами конфіденційності перед початком використання мобільного застосунку BUDUSUSHI, його контенту, або інших пов'язаних продуктів, адже, починаючи використовувати перераховані продукти, ви підтверджуєте свою згоду на використання мобільного застосунку BUDUSUSHI на умовах, викладених нижче. У разі, якщо користувачі НЕ згодні повністю або частково з цими Умовами конфіденційності, прохання припинити / НЕ продовжувати роботу з мобільним застосунком BUDUSUSHI.

Власником мобільного застосунку BUDUSUSHI є фізична особа-підприємець Радченко В.О., що діє на підставі запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань № 2 556 000 0000 144220 від 30.07.2018, зареєстрована за адресою: 65058, г. Одесса, ул. Довженко, д. 6 "А", кв. 39. 

 1. Перелік конфіденційної інформації. 

До персональної інформації, яка збирається, зберігається або обробляється в процесі використання мобільного застосунку BUDUSUSHI відноситься, зокрема, прізвище, ім'я, дата народження, телефон, адреса, адреса електронної пошти (e-mail) (далі - "Персональні дані"). Персональні дані, надані користувачами, будуть занесені до електронної бази власника мобільного застосунку BUDUSUSHI.

 1. Цілі збору інформації.

Збір інформації відбувається для забезпечення: 

 • виконання замовлень від користувачів; 

 • просування товарів та послуг; 

 • проведення електронних та sms-опитувань;

 • надсилання користувачам на адресу електронної пошти (e-mail) і телефон інформаційних, в тому числі рекламних, матеріалів про проведені заходи та акції, послуги, що надаються, проведення розіграшів та інших; 

 • контролю задоволеністю користувачів і якості наданих послуг;

 • оцінки та аналізу роботи мобільного застосунку BUDUSUSHI;

 • інших цілей, встановлених чинним законодавством України і за згодою користувача.

При цьому, власник мобільного застосунку BUDUSUSHI зобов'язується отримувати від користувача повну, прямо виражену і вичерпну згоду на збір і обробку запитуваних даних.

Шляхом встановлення мобільного застосунку BUDUSUSHI, а для оформлення замовлення - шляхом ініціювання реєстрації у мобільному застосунку BUDUSUSHI, - користувач надає свою повну і вичерпну згоду на збір та обробку вищепереліченої конфіденційної інформації. 

Приймаючи ці Умови конфіденційності, користувач погоджується з тим, що всі вищеперелічені дані/інформація можуть збиратися, оброблятися і зберігатися на серверах власника мобільного застосунку BUDUSUSHI, та/або передаватися власником мобільного застосунку BUDUSUSHI своїм співробітникам, афільованим компаніям і третім особам, які підписали зобов'язання щодо забезпечення конфіденційності отриманих відомостей. Збір, зберігання, обробка або будь-яке використання інформації в цілях, відмінних від цілей, передбачених цими Умовами конфіденційності, суворо забороняється. 

 1. Cookies.

Файли-сookies можуть бути використані для моніторингу використання мобільного застосунку BUDUSUSHI для оптимізації і покращення сервісу. Користувач усвідомлює, що сookies можуть збирати певну персональну інформацію про Користувачів, включаючи інформацію про IP-адреси Користувачів, інформацію про типи пристроїв, операційні системи, що використовуються, про час і частоту надходжень.

Користувач може змінити налаштування свого браузеру, заблокувавши можливість автоматичного використання таких файлів-сookies. Зібрана інформація може бути використана виключно для аналітики акумульованої, деперсоналізованної і анонімізованної інформації, результати якої можуть бути використані власником мобільного застосунку BUDUSUSHI для оптимізації функціоналу мобільного застосунку BUDUSUSHI і поліпшення сервісу, що надається. Відмова від використання сookies, проте, може вплинути на можливість доступу до тих або інших функціональних можливостей мобільного застосунку BUDUSUSHI.

 1. Розкриття персональних даних. 

Власник мобільного застосунку BUDUSUSHI залишає за собою право розкрити персональні дані своїх користувачів наступним особам:

 • третім особам, які є партнерами власника мобільного застосунку BUDUSUSHI і сприяють у наданні сервісу (обслуговування, підтримку, хостинг, управління базами даних і т.д.). При цьому, інформація розкривається виключно для цілей надання сервісу, і особи, яким вона стає доступною, зобов'язуються не розкривати або використовувати її за рамками цих Умов конфіденційності;

 • представникам державних органів влади у відповідь на їх належним чином оформлений і обґрунтований запит в зв'язку з проведенням офіційних процедур, розслідувань, якщо обов'язок розкрити інформацію передбачена чинним законодавством;

 • професійним радникам (юристам, аудиторам і т.д.) для цілей здійснення незалежного аудиту, корпоративного управління і комплаенса. 

Розкриття, передача, обмін особистою інформацією відбувається тільки з повної, прямо вираженої і вичерпної згоди користувача. Користувач має можливість в будь-який момент запобігти, зупинити подальшу передачу, обмін персональної інформації.

 1. Зберігання і безпека даних.

Власник мобільного застосунку BUDUSUSHI вживає всіх необхідних і об'єктивно обґрунтованих заходів для захисту інформації користувачів від витоку, втрати, незаконного і несанкціонованого використання. Проте, користувач повинен також усвідомлювати, що мобільний застосунок BUDUSUSHI знаходиться у відкритому онлайн-доступі, у зв'язку із чим може бути підданий кібератакам, вірусам і іншим подібним негативним явищам, що не гарантує користувачеві абсолютної безпеки використовуваного сервісу; мобільний застосунок BUDUSUSHI використовується ним на власний ризик і власник мобільного застосунку BUDUSUSHI не несуть жодної відповідальності за шкоду/збиток, що виникли у результаті загроз інформаційної і кібербезпеки. Користувач також усвідомлює, що застосовані заходи інформаційної безпеки і захисту даних не гарантують абсолютний захист будь-якої інформації, що передається. Власник мобільного застосунку BUDUSUSHI також не відповідає за дії третіх осіб, яким користувач розкриває або іншим чином передає інформацію. Так як мобільний застосунок BUDUSUSHI функціонує глобально, користувач усвідомлює і погоджується з тим, що персональна інформація може бути передана на пристрої, що знаходяться у будь-якій іншій країні світу, і з різними рівнем захисту даних. Використовуючи мобільний застосунок BUDUSUSHI, користувач підтверджує і надає згоду на такий рух даних.

 1. Зміна персональних даних. 

Користувачі мають право у будь-який момент змінювати, оновлювати, виправляти і видаляти персональну інформацію за допомогою мобільного застосунку BUDUSUSHI. Користувач погоджується з тим, що після видалення своїх даних / контенту - копії таких даних можуть продовжувати зберігатись на сервері в результаті резервного копіювання даних протягом деякого часу. Проте власник мобільного застосунку BUDUSUSHI не зобов'язаний зберігати такі дані після припинення строку дії даних Умов конфіденційності і користувач усвідомлює, що під час припинення використання сервісу його дані і контент можуть не зберегтися.

 1. Зміни в Умовах конфіденційності.

Власник мобільного застосунку зберігає за собою право у будь-який момент відкликати дію даних Умов конфіденційності, вносити до них зміни, доповнення без попередньої згоди користувачів або їх попереднього повідомлення.

У разі визнання окремих положень даних Умов конфіденційності недійсними, або їх недійсності в межах тієї або іншої юрисдикції, це не тягне за собою визнання недійсними Умов конфіденційності в цілому, як і недійсності їх окремих положень у межах конкретних юрисдикцій.

З моменту внесення відповідних змін до цих Умов конфіденційності, вони підлягають публікації на платформі, де знаходиться мобільний застосунок BUDUSUSHI, а також розміщення вказівки угорі тексту на дату оголошення.

 1. Інше. 

Власник мобільного застосунку BUDUSUSHI використовує сторонні служби, які можуть збирати інформацію, яка використовується для ідентифікації користувачів. Посилання на політику конфіденційності сторонніх постачальників послуг, використовуваних власником мобільного застосунку BUDUSUSHI:

 • Google Play Services,

 • Firebase Analytics,

 • Fabric,

 • Crashlytics.

Мобільний застосунок BUDUSUSHI може містити посилання на зовнішні сторонні вебсайти, при натисканні на які, користувач може бути перенаправлений на ці вебсайти. Власник мобільного застосунку BUDUSUSHI не несе відповідальності за контент, умови конфіденційності та/або умови використання зовнішніх сторонніх вебсайтів. 

Мобільний застосунок BUDUSUSHI має вікові обмеження користувачів до 14 років. У разі виявлення власником мобільного застосунку BUDUSUSHI надання персональних даних особою у віці до 14 років, власник мобільного застосунку BUDUSUSHI негайно видаляє дану інформацію з серверу. Якщо користувач є батьком або матір’ю, або опікуном, і знає, що його дитина надала / надає  власнику мобільного застосунку BUDUSUSHI свої персональні дані, зв'яжіться з власником мобільного застосунку BUDUSUSHI задля можливості вчинення ним дій з видалення цих даних. 

 1. Контактні дані. 

Номер телефону: +38048700-08-08.

E-mail: BUDUSUSHI@GMAIL.COM.